Sucon Danışmanlık Hakkında

Biz, Sucon Danışmanlık Ltd. Şti. orta BT danışmanlık Şirketiyiz . Biz yönetim, uyum, strateji, mimari, kalite, gereksinim yönetimi, servis yönetimi ve proje yönetimi disiplinleri şirketler hizmet veriyoruz.

SUCON Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti.

Karşılıklı motivasyon, karşılıklı güven ve sürekli kişisel gelişim, kurumsal başarının temelini oluşturur. Biz dürüst, güvenilir, adilce işimizi yapmak ve her zaman, saygılı ile çalışırız.

Bizim düşünce, çabamız müşterilerimizin çıkarları, çalışmasına hedeflerine ulaşmasına odaklı dır. Bizim hizmetlerimiz ITSM alanlarında, bilişim, ve danışmanlığina odaklanır.

Sucon genç ve dinamik bir firmadır. 2014 yılında kurulan ve şu anda 5 uzmandan oluşur. Bizim ITSM Danışmanıları Matrix42 çözümlerinin tanıtımı ve bakımı, Almanya'da cok sayıda müşteriye başarıyla uyulamakda.

Şirket Mersin'de yer almaktadır. Mersin yaklaşık 1 milyon nüfusa sahiptir. 60km mesafede, 2 milyondan fazla nüfusu ile Adana'da vardır. Kesinlikle BT şirketleri için bir kale değildir ama tam bu durumu biz fırsat olarak görüyoruz! Sucon bir danışmanlık şirketidir. Uzmanlarımız aksansız Almanca konuşmaktadır.

Hemen İletişime Geçin!

Mesaj Gönder