Hizmet Yönetimi

Bilgi Teknolojileri

İnsan Kaynakları

Filo Hizmet Yönetimi

Tesis Yönetimi

Hizmet Yönetimi

 • 1.

  Self Servis

  Self Servis Portalı, servislere, onaylara, yazılımlara, uygulamalara tüm platformlardan erişim sağlamaktadır.

 • 2.

  Muhasebe Hizmetleri

  Katalogdaki hizmetler otomatik olarak ilgili masraf merkezlerine fatura edilir ve seçtiğiniz SAP veya ERP sistemine kolayca aktarılabilir.

 • 3.

  Otomatik İletiler

  Hizmetler, pek çok hesaptan workspace kontrolü ile sağlanır. Tabii ki, sistemleri iş akışı stüdyonuza entegre etmek çok kolaydır.

Sürükle Bırak
İş Akış Onayı
Görev Dağıtımı

Raporlamaya Bakış

Entegre raporlama ve gösterge tablosu, her zaman, kuruluşunuzun nerede durduğunu ve iyileştirme için bir yer olduğunu hemen görmenizi sağlar. Kullanılan standart teknolojiler Microsoft SQL Server Raporlama Servisleri ve Matrix42 Duyarlı Gösterge Tablosuna dayanmaktadır.

Hizmet Seviye Bildirimleri

Servis Seviyesi Yönetimi, olayların, sorunların ya da değişikliklerin, kabul edilen hizmet seviyelerini düşürme riskini taşıdığı konusunda sizi bilgilendirir ve her zaman bir şeylerin kontrolünde kalmanızı sağlar. Tabii ki, yanıt ve çözüm süreleri, şirketinizdeki çalışanların bireysel hizmet zaman profillerine bağlı olarak hesaplanır.

Düşünmeden Harekete Geçin

Uzaktan yönetim ve destek araçları, olayları ve sorunları (Azure) Active Directory’nize, yazılım dağıtımınıza veya kurumsal mobilite yönetiminize entegrasyon olarak çözmek için de önemlidir. Microsoft SCCM, VMware AirWatch ve Matrix42 Empirum, Silverback ve Unified Endpoint Management gibi çok sayıda ürüne yönelik güçlü tek tıklatmalı bağlayıcılar, tüm Matrix42 Hizmet Yönetimi ürünlerinin bileşenleridir.

Destek Masası

Entegre edilebilen, uyarlanabilir, genişletilebilir

Entegre, genişletilebilir ve otomatikleştirilmiş bir ITIL sertifikalı Servis Masası aracılığıyla BT hizmetlerinizin iyileşme süresini en aza indirin. BT yöneticileri, düşük maliyetlerden ve daha yüksek kullanıcı memnuniyetinden yararlanırken, önemli ölçüde daha düşük iş yüklerine sahiptir.